Çağın Işığı Projesi

Bilgisayar ve Tablet Desteği İçin

Kuruluşumuzdan bu yana eğitimde fırsat eşitliği için çabalıyoruz. Ancak yaşadığımız zorlu süreç bizi her gün başka başka ihtiyaçlarla karşı karşıya getirmekte.

Pandemi dolayısıyla yüz yüze eğitimden mahrum kalan çocuk ve gençlerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak yeni bir projeyi hayata geçiriyoruz.

Yaşadığımız süreçte bilgisayarı olmadığı için eğitim hakkından yararlanmakta zorluk çeken bursiyerlerimizden yoğun olarak bilgisayar talebi almaktayız. Bursiyerlerimizden bazıları karşılıksız eğitim burslarımızla bilgisayar alma çabasına girdiğini, ancak bilgisayarların veya tabletlerin çok pahalı olduğunu ifade ederek Vakfımıza başvuruda bulunuyorlar.

YEKÜV olarak eğitim ile ilgili bu kadar temel bir soruna duyarsız kalamadık ve imkanlarımızı zorlayarak “ Çağın Işığı” bilgisayar desteği projesini başlattık.

2. El kullanılır durumda bilgisayar bağışlarınızla ve projeye katkılarınızla bursiyerlerimizi destekleyebilirsiniz.

DESTEK İÇİN:

Sizde destek olmak istiyorsanız çalışır durumda olan bilgisayar veya tabletlerinizi Vakıf Merkezimize ulaştırabilirsiniz.  Çağın Işığı bilgisayardan  hiçbir gencimizin mahrum kalmamasını diliyoruz.

Bilgi İçin: 444 28 39

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir