Bağış Türlerimiz

EĞİTİM HAVUZU BURS BAĞIŞI

Dilediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz. En küçük katkınızdan en büyüğüne kadar tüm bağışlarınızın değerli olduğunu biliyor, çocuk ve gençlerimizin eğitim hayatlarında fark yaratacağına inanıyoruz.


DEVRE BURSU BAĞIŞI

Bir veya daha çok öğrencinin yıllık eğitim giderini üstlenebilir, ödemelerinizi aylık veya yıllık olarak düzenleyebilirsiniz.


ŞARTLI BURS BAĞIŞI

Kurumsal ya da bireysel olarak tarafınızca belirlenen öğrenci/öğrencilere, vakfımızın burs koşullarını sağlamak şartı ile burs bağışı yapabilirsiniz.


FON BAĞIŞLARI

Vakfımızda eğitim, sanat ve spor gibi dallarda kuracağınız fonların geliri ile hayatta olan veya kaybettiğiniz bir sevdiğinizin adını/anısını veya kendi adınızı yaşatabilirsiniz. Fon bağışlarının miktarı güncel koşullara göre her yıl Yönetim Kurulu tarafından belirlenmektedir. Fon çeşitlerimizle ilgili Vakfımızdan bilgi alabilirsiniz.


GAYRİMENKUL BAĞIŞI

Vakfımıza gayrimenkul bağışınızla karşılıksız eğitim  burslarımızın sürekliliğini sağlayabilir, eğitime verdiğiniz değeri kalıcı kılabilirsiniz. Okul, yurt, eğitim ve kültür merkezi, gibi eğitim destek kurumlarına adınızı veya adını yaşatmak istediğiniz kişinin adını koyabilirsiniz. 


ÖZEL GÜNLER BAĞIŞI

Doğum günü, Babalar günü, Anneler günü, gibi sosyal nedenli tebrik kartlarımızla sevdiklerinize anlamlı bir armağan gönderirken eğitime destek olabilirsiniz


AYNİ BAĞIŞ

Gençlerimizin ve çocuklarımızın eğitimlerini sürdürürken ihtiyaç    duyabilecekleri eşyalar ile onlara destek olabilirsiniz (Örn: 1.el giysi, kırtasiye ve çalışır durumdaki  tablet, laptop v.b)