Bilgisayar ve Tablet Desteği İçin

Bilgisayar ve Tablet Desteği İçin

“ Çağın Işığı “ İle Eğitimde Fırsat Eşitliği

Kuruluşumuzdan bu yana eğitimde fırsat eşitliği için çabalıyoruz. Ancak yaşadığımız zorlu süreç bizi her gün başka başka ihtiyaçlarla karşı karşıya getirmekte.

Pandemi dolayısıyla yüz yüze eğitimden mahrum kalan çocuk ve gençlerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak yeni bir projeyi hayata geçiriyoruz.

Yaşadığımız süreçte bilgisayarı olmadığı için eğitim hakkından yararlanmakta zorluk çeken Bursiyerlerimizden yoğun olarak bilgisayar talebi almaktayız.

Bursiyerlerimizden bazıları karşılıksız eğitim burslarımızla bilgisayar alma çabasına girdiğini, ancak bilgisayarların veya tabletlerin çok pahalı olduğunu ifade ederek Vakfımıza başvuruda bulundu.

YEKÜV olarak eğitim ile ilgili bu kadar temel bir soruna duyarsız kalamadık ve imkanlarımızı zorlayarak “ Çağın Işığı” bilgisayar desteği projesini başlattık.

Geçtiğimiz günlerde proje kapsamında Vakfımıza başvuru sırasına göre ilk beş Bursiyerlerimizin bilgisayarlarını kendilerine armağan ettik.

2. El kullanılır durumda bilgisayar bağışlarınızla ve projeye katkılarınızla projemizi destekleyebilirsiniz.

Proje ile çağın ışığı bilgisayardan mahrum kalan gencimizin kalmamasını diliyoruz.

DESTEK İÇİN

Sizde Destek olmak istiyorsanız çalışır durumda olan bilgisayar veya tabletlerinizi Vakıf Merkezimize ulaştırabilirsiniz.

Bilgi İçin: 444 28 39

Göndereceğiniz Kargolarınız İçin

Adres: Ortaklar Cad. Bahçeler Sokak No:2 Daire: 9 Mecidiyeköy / İSTANBUL

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir