YEKÜV’lü Gençlerin Mezuniyet Coşkusu: Duygulu Anlar ve Ödüller

Mezuniyet Coşkusunda Duygu Dolu Anlar

YEKÜV 21. Yüzyıl Eğitim ve Kültür Vakfı olarak geleneksel hale gelen mezun uğurlama etkinliğimizde bu yıl da duygulu anlar yaşadık. Üniversitelerinden mezun olan gençlerimize veda yemeğinde, Vakıf Başkanımız Ş. Tülay Erkan, gençlere anlamlı bir mesaj verdi: “Yolunuz aydınlık, gönlünüz hep bizimle olsun. Bundan böyle gönüllümüz olarak, ailemizin bir parçası olmaya devam edeceksiniz.”

Ödüllerle Taçlandırılan Başarılar
Etkinliğimizde, Bursiyer Takip Sistemimize göre etkinliklerimize katılımlarıyla fark yaratan öğrenciler ödüllendirildi. Bu ödüller, gençlerimizin eğitim hayatlarındaki başarılarının ve vakfımıza olan katkılarının birer sembolü olarak büyük önem taşıyor.

Gönüllülüğün ve Dayanışmanın Gücü
Vakıf Başkanımızın da belirttiği gibi, mezun olan gençlerimiz bundan böyle gönüllümüz olarak YEKÜV ailesinin bir parçası olmaya devam edecekler. Bu dayanışma, hem gençlerimizin gelecekteki başarılarına katkı sağlayacak hem de vakfımızın misyonunu daha ileriye taşıyacak.

YEKÜV ile Geleceğe Umutla
YEKÜV Eğitim ve Kültür Vakfı olarak gençlerimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Onların başarıları, bizim en büyük gurur kaynağımız. Mezun olan tüm gençlerimize hayatlarında başarılar diliyor ve gönüllülerimiz olarak ailemizin bir parçası oldukları için teşekkür ediyoruz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir