Kişisel Gelişim ve Kariyer Yolculuğunda Buluşalım!

Sevgili Yeküv Ailesi,

Yeküv olarak, gençlerin kişisel gelişim ve kariyer gelişiminde destek olacak etkinlikler düzenlemeye devam ediyoruz. 16 Mart 2024 Cumartesi günü, Bahçeşehir Üniversitesi – Beşiktaş, Fazıl Say Salonu’nda, yine dopdolu bir öğrenci buluşması için bir araya geliyoruz.

Bu buluşmada, kişisel gelişim ve kariyer yolculuğunuza odaklanacağız. Bu kez konuğumuz ise deneyim dolu bir isim: Serdar Lale. Bahçeşehir Üniversitesi’nde yaptığı etkileyici çalışmalarla adını duyuran Lale, gençlerle deneyimlerini kişisel gelişim ve kariyer yolculuğu tavsiyelerini paylaşacak. Onu dinlemek için heyecanlanıyoruz!

Eğitim her gencin hakkıdır kişisel gelişim ve kariyer yolculuğunda, biz Yeküv olarak bu hakkın tüm öğrenciler tarafından erişilebilir olmasına katkı sağlamaya kararlıyız. Bu nedenle, bir genç daha eğitim hakkından yeteri kadar faydalanabilsin diye sizleri destek olmaya davet ediyoruz. Bir genç daha okusun diyerek, geleceğe ışık tutmaya hep birlikte devam edelim!

Gençlerin geleceğine yatırım yapmaya devam ederek daha fazla eğitim hakkından nasıl faydalanmasına katkıda bulunmak isterseniz, bizi destekleyebilirsiniz. Bir genç daha okusun diyerek birlikte çalışalım!

Kişisel Gelişim ve Kariyer Yolculuğu dışında devam eden etkinliklerimizi projelerimiz kısmından inceleyebilirsiniz.

Bu buluşma, sadece bir etkinlik değil, geleceğin liderlerinin yetiştiği bir platformdur. Beraberinde getireceğimiz unutulmaz anlar için sabırsızlanıyoruz!

Tüm Çabamız Bir Çocuk Daha Okusun Diye!

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir